Kjo fotografi po çmend miliona njerëz në internet. A mund ta dini çfarë fshihet në këtë fotografi? (Foto)

Në internet është shfaqur një iluzion i ri optik, për të cilin mijëra njerëz po debatojnë pasi nuk po mund të pajtohen në lidhje me atë se çfarë gjendet në këtë fotografi.

Savannah Rut nga Lamar, një qytet në Misuri, ka shpërndarë javën e kaluar në profilin e saj në Facebook një fotografi bardhë e zi, dhe prej atëherë e kanë shpërndarë mijëra njerëz të cilët kanë komentuar për të, transmeton Telegrafi.

Fotografia 1

“E kam shikuar me orë të tëra këtë fotografi duke u munduar të zbulojë çfarë fshihet pas saj”, ka shkruar Savannah në Facebook.

Ajo kishte pyetur miqtë e saj se çfarë mendojnë se fshihet në këtë fotografi.

Ndër komentet dhe përgjigjet më interesante ishin, lakuriq, zog që mbart foshnjën, pinguin duke urinuar…

Megjithatë, disa menjëherë e kanë kuptuar për çfarë bëhet fjalë.

A mund ta dini çfarë shihet në këtë fotografi?

Ja pak ndihmë: /Telegrafi/

Fotografia 2