Kur Afrona del nga dushi (Foto)

Bukuroshja Afrona Dika shihet se gjithmonë është shumë e bukur, me ose pa grim

Afrona dhe Blero këto ditë kanë qëndruar në Spanjë.

Afrona ka postuar shumë foto nga ky udhëtim, që nga shumë kush u cilësua si “muaj mjalti”.

Afrona na ka treguar se si duket edhe kur del na dushi. E freskët, apo?/Kosovarja/

afrona