Ky është vëllau i motrave më seksi shqiptare (Foto)

Megjithëse jo fort i njohur për publikun, Bledi është pjesë e një familje të famshme.

Duke qenë vëllau i motrave më seksi dhe shumë të përfolura shqiptare ai numëron gati 2000 ndjekës në profilin e tij në Instagram.

Bëhet fjalë për vëllaun e motrave Istrefi, i cili është më i vogli i familjes dhe i vetmi vëlla i tyre.

Këtë fotografi të bukuroshit e ka shpërndarë Era në rrjetin Instagram duke ndarë me fansat të përkëdhelurin e shtëpisë. /Telegrafi/motrat-istrefi-1