Lady Gaga flet për përdhunimin, ndërsa publikohen skenat nudo (Foto, +18)

Ylli i muzikës pop, Lady Gaga, ka rrëfyer për përdhunimin që i ka ndodhur kur ishte 19 vjeçare dhe për përvojën traumatike që ia ka ndryshuar jetën.

Në vitin e kaluar, këngëtarja tregoi për herë të parë se ka qenë e përdhunuar.

“Nuk i kam treguar askujt, mendoj për shtatë vite. Nuk dija çfarë të mendoja, nuk dija si ta pranoja. Nuk dija si të mos e fajësoja veten ose të mendoja se nuk ishte faji im”.

“Është diçka që vërtet ma ndryshoi jetën. Më ndryshoi tërësisht se kush isha. Ma ndryshoi trupin, mi ndryshoi mendimet”, ka thënë 29-vjeçarja.

Ndërkohë, janë publikuar fotografi nga “American Horror Stories”, në të cilin Lady Gaga shfaqet në skena tejet erotike. /Telegrafi/

gaag1gaga2gaga