LeBron James e bën për spital një tifozë, shikoni goditjen e tij brutale (Video)

LeBron James ka lënduar rëndë një tifozë në ndeshjen e NBA ndërmjet Thunder dhe Cliveland.
Basketbollisti i Clivlendit, LeBron James ka bërë një tifozë për spital, pas një ndërhyrje brutale ndaj saj.

Natyrisht që kjo ishte e pavullnetshme, pasi James ishte duke luftuar për një top me basketbollistin e Thunder, Sergi Ibaka.

Tifozja fillimisht ka humbur vetëdijen, por që është ndihmuar nga stafi mjekësorë.

Për më shumë shikojeni videon. /Express/