Lojtari i Interit çmendet pas Luanës, ja çfarë bën (Foto)

Ajo është një ndër femrat më të përfolura shqiptare, dhe sigurisht që fama e saj është më e madhe se kaq.
Luana Vjollca ka rënë në sy të futbollisti kroat, Marcelo Brozovic, i cili ka filluar ta ndjekë në Instagram prezantuesen bjonde.

Mesfushori i Interit edhe në të kaluarën ka pëlqyer fotografitë e Luanës dhe pëlqimin të e ka rikonfirmuar.

Por kësaj radhe, jo vetëm se ia ka bërë like fotografisë së bukuroshes, ai ia ka bërë edhe follow. Ndërkohë që më pas e ka bërë diçka të tillë edhe me Marinën /rilindja