Modelen amerikane tenton ta puthë me zor një fans (Foto)

Blac Chyna ka përjetuar një moment pakëndshmërie kur një fans është përpjekur që ta puthë.

Modelja dhe ylli televiziv dukej ‘shpërthyese’ me veshjen e saj, me gjoksin në plan të parë, gjatë një daljeje në Los Angeles gjatë fundjavës.

Mirëpo, një mashkull iu afrua duke i kërkuar që të bënte një fotografi, por u përpoq ta puthte.

Reagimi i sigurimti ishte i shpejtw duke e larguar fansin “ e çmendur”./express/