Modelja nga Peja që po i çmend të gjithë me trupin e saj seksi (Foto)

Shumëkush mund ta ngatërrojë me yllin botëror, Kim Kardashian – si për nga vijat e fytyrës, ashtu edhe për nga ato të trupit.

Kjo është Kaltrina Lulaj, modelja nga Peja që po trondit rrjetet sociale me format e saj super-seksi.

Kaltrina, vazhdimisht poston foto të nxehta në Facebookun e saj dhe në Instagram

Shikojeni këto foto.