Pas 50 takimesh në vit, Rebel Wilson gjen të dashurin e ri!

Aktorja e njohur Rebel Wilson ka qenë shumë e përkushtuar për të gjetur njeriun e duhur, duke u takuar me “rreth 50 njerëz në një vit” gjatë të vetëshpallurit të saj “Viti i Dashurisë”.

Aktorja ka treguar se e gjithë kjo punë më në fund ka dhënë rezultate, duke qenë tashmë ajo ka gjetur njeriun e zemrës me të cilin po jeton e lumtur në një lidhje dashurie.

Gjatë paraqitjes në një episod të podcastit i organizuar nga Jordana Abraham dhe Jared Freid, aktorja e “Isn’t It Romantic” tha, “Tani jam e lumtur në një lidhje”.

Kur u pyet se si u takua me partnerin e saj të ri, Wilson zbuloi se një mik i përbashkët i kishte njohur, “Një mik na njihte të dyve për të paktën pesë vjet dhe tha: ‘Unë mendoj se ju të dy duhet të dilni’ dhe më pas ne u njohëm. Unë mendoj se kjo i përshkallëzon gjërat më shpejt, takimi me dikë nga një burim i besueshëm. Unë mund t’i besoja këtij personi”.

//dooloust.net/4/5086363