Përleshen simpatizantët e PDK-së dhe protestuesit e opozitës

Në rrugën “Fazli Grajçevci” protestuesit e opozitës dhe simpatizantët e PDK-së kanë nisur të përleshen mes vete, njofton Klan Kosova.