Plas humori për goditjen e Shillovës ndaj Eminit (FOTO)

Goditja e Alban Shillovës, futbollistit të Dritës ndaj atij të Llapit, Bunjamin Emini, është bërë shkas që edhe mediat sociale të fillojnë batutat me të.

‘Troll Football Kosova ‘një faqe sportive që ironizon me batutat e saj gjendjen e futbollit në Kosovë, ka paraqitur Shillovën dhe Eminin duke boksuar në një ring boksi.

Sigurisht se situata nuk ishte e tillë, megjithëse Shillova u skuq nga gjyqtari Kreshnik Vula, ndërsa Emini nga Shillova pasi gjaku kishte mbuluar gojën e tij.

bokss