Publikohen foto nga vrasja e të rinjve në Durrës (+18)

Mjeti BMW, ngjyrë gri, me targa AA 291 IH vinte nga “Taulantia” për t’u kthyer në sheshin “Skënderbej”, kur u qëllua me breshëri automatiku, në prani të shumë dëshmitarëve.

Autorët pritën momentin kur makina uli shpejtësinë dhe në atë moment nisën breshërinë e automatikut./lapsi.a/