Qau kur Totti shënoi dy gola, ja çfarë i dhuroi sot kapiteni i Romës

Një tifoz i Romës sot e ka përjetuar një ditë të pabesueshme.

Ai është takuar me idhullin e tij Francesco Totti, i cili ia ka dhuruar një fanellë.

Një gjë të tillë, legjenda e futbollit italian e ka bërë pasi tifozi në fjalë shpërtheu në lot pasi që Totti shënoi golin e dytë në ndeshjen ndaj Torinos.

Ju kujtojmë që Totti u inkuadrua në lojë në minutën e 86-të të ndeshjes ndaj “Granadas” dhe për tre minuta shënoi dy gola, për t’ia siguruar Romës fitoren 3:2.

Pamjet e tifozit me lot në sy, kanë bërë xhiron e botës në rrjetet sociale.

ROME, ITALY - APRIL 21: AS Roma Captain Francesco Totti Meets a young fan at Centro Sportivo Fulvio Bernardini on April 21, 2016 in Rome, Italy. The young fan was spotted criyng on the stands after Totti scored his second and winning goal against Torino FC. (Photo by Luciano Rossi/AS Roma via Getty Images)

215824565-4806c4b2-2526-4fcf-a587-4b4ecdb1b737 215814445-41890a07-5dc1-4ce1-ab09-a5f48fe364b8