Raffaisen Superliga: Gjilani – Hajvalia ndeshja e javës

Sot zvhillohet kryendeshja e javës 15 – të në Superligën e Kosovës në Futboll, ku Gjilani si nikoqir pret skuadrën e Hajvalisë. Ndeshjet tjera të javës së 15-të zhvillohen nesër me 18 Nëntor. Këto janë qiftet e kësaj jave dhe gjyqtarët që do të ndajnë drejtsinë.

E martë 17.11.2015

Gjilani -Hajvalia (SSK Ora 13.00)

B.Gashi, B.Selimaj, M.Berisha, T.Maloku

E mërkurë 18.11.2015

Drita – Llapi (SSK Ora 13.00)

K.Vula, B.Kepuska, R.Hyseni, I.Ceraviku

Liria – Istogu Ora 13.00

B.Jahmurataj, A.Latifi, B.Rama, I.Shuleta

Trepça ‘89 – Vushtrria Ora 13.00

G.Nuza, D.Preniqi, E.Zeqiri, L.Mustafa

Prishtina – Besa Ora 13.00

H.Hajdari, A.Ejupi, K.Bajrami, B.Kosumi