Rashica rikthehet titullarë

Pas dy ndeshjeve në bankën rezervë, talenti kosovar i Viteses, Milot Rashica rikthehet titullarë

Ai do të luaj nga minuta e parë në ndeshjen ndaj Heracles e cila zhvillohet në fushën e kësaj të fundit.

Ky takim nis në ora 16:45 dhe i takon javës së 16-të të elitës së futbollit holandez. (Gazetaolle.com).