Reagon Adelina për vrasjet në Shkup, ja çfarë thotë

Flet Adelina Tahiri: Nuk është vrarë askush për mua.
Pak minuta më parë është bërë publik një lajm për vrasjen e dy shqiptarëve, që sipas mediave maqedonase janë vrarë për këngëtaren, Adelina Tahiri.

Në një komunikim të shkurtër për Opinion.al Adelina ka thënë se këto lajme nuk janë aspak të vërteta dhe se nuk është vrarë askush për të.
Këngëtarja siguron se e vërteta do të dalë shumë shpejt në pah.