Rexha tregon historinë qesharake: U dëmtua lojtari, shoferi i ambulancës ishte duke pirë kafe

Kastriot Rexha ka treguar një prej ngjarjeve qesharake në futbollin e Kosovës. Ish-futbollisti i shumë ekipeve në Kosovë, ishte i ftuar në VAR Sport Show në Tëvë 1.

“U dëmtua lojtari, shefi i autoambulancës e kishte mbyllur makinën dhe kishte shkuar të pinte kafe”, tregon Rexha duke qeshur. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/