Rikthehet Mc Beka (VIDEO)

Mc Beka që ndryshe njihet edhe si një të parët që ka nisur muzikën rep është rikthyer sërish në skenë.

Ai ka promovuar këngën e tij më të re të cilën edhe e ka sjellë me videoklip që mban emrin “Shalakate”.

Muzikën e kësaj këngë e ka realizuar vetë Mc Beka dhe Kico Beats ndërsa për tekstin është përkujdesur vetë këngëtari, transmeton Klan Kosova.

“Shalakate hallakte /Shum’ o’ ka ma then
Shalakate hallakte /Shum’ o’ ka ma then
Shalakate hallakte” është vetëm një pjesë e refrenit të këngës më të re nga Mc Beka.

Videoklipin e kësaj kënge është e ka realizuar Think Creative.