Rita Orës i del thithmka nga veshja jo adekuate (FOTO +16)

Rita Ora shpeshherë është bërë temë e medieve rozë për shkak se ajo ka provokuar me veshjën e saj.

Mirëpo kësaj here, Rita mbushi tabloidet e njohura për faktin se ajo është përballur me një veshje jo adekuate dhe si rezultat i saj ka bërë që këngëtares t’i del thithmka transmeton parrotlla.net

Sipas ‘Daily Mail’ kjo gjendje e Ritës ka ardhur si pasojë e numrit shumë të vogël të bluzës së saj./parrotlla.net/