Roma dhe Monaco e duan Mourinhon

Roma dhe Monaco kanë targetuar Jose Mourinhon si trajnerin e ri të mundshëm, pasi që të dy Rudi Garcia nga Roma dhe Leonardo Jardim pritet të shkarkohen.

“Special One” ka ngjallur interesimin e shumë skuadrave pasi u shkarkua nga Chelsea dhe siç duket portugezi do ta ketë të vështirë të zgjedh./klankosova/