Romanca e Kylie Jenner me Timothee Chalamet “jo serioze”!

Një burim i brendshëm ka konfirmuar se Kylie Jenner është në lidhje me të nominuarin për Oscar, Timothee Chalamet. Burimi ka zbuluar se ata “po i marrin gjërat shtruar” teksa janë duke shijuar romancën e re së bashku.

Burime për “Entertainment Tonight” thanë se ata nuk janë në një lidhje serioze së bashku dhe se “Kylie po shijon shoqërinë me Timothee dhe të shohë se ku shkon. Kylie vendosi që nuk donte t’i bënte gjërat publike me Timothee fundjavën e kaluar në Coachella dhe vërtet donte vetëm të qëndronte dhe të argëtohej me miqtë e saj”.

U vu re gjithashtu se aktori 27-vjeçar i “Call Me by Your Name” është ndryshe nga askush me të cilin ylli 25-vjeçar i Kardashians ka qenë në lidhje më parë. “Ka qenë vërtet argëtuese për të, sepse ndihet shumë ndryshe nga marrëdhëniet e saj të mëparshme”, shpjegoi burimi. “Është diçka e re dhe emocionuese për Kylie dhe ajo po argëtohet shumë”.

Jenner thuhet se dëshiron t’i mbajë gjërat private, gjë që shpjegon pse ajo mori pjesë në festivalin e muzikës Coachella 2023 këtë fundjavë pa burrin e saj të ri. Kjo ishte dalja e saj e parë publike që kur u zbuluan thashethemet për Timothee.

Motra e Kylie, Kendall, mund të ketë lidhje me mënyrën se si dyshja u njohën. “Timothée është gjithashtu mike me Kendall, kështu që ka qenë e lehtë për Kylie ta integrojë atë në jetën e saj”, tha burimi i brendshëm.

Kjo lidhje vjen tre muaj pasi u raportua se Kylie Jenner dhe i dashuri i saj, Travis Scott, nuk shoqërohen më me njëri-tjetrin. /bordo/