Romanca ime me deputeten shqiptare

Modeli Alessio Alia ka rrëfyer për revistën “Story” romancën e tij dhe marrëdhënien intime me një deputete shqiptare.

Se për cilën ligjvënëse bëhet fjalë, me sa duket mbetet për t’u lexuar në brendësi, ku po ashtu thuhet se Alesio ka treguar detaje nga nata e nxehtë që kaloi në shtrat me deputeten.

Alesio Aliaj është një nga modelet më të njohur shqiptar, i cili jeton aktualisht në Australi dhe merret me organizimin e koncerteve të DJ-ve më të famshëm botëror.