Ronaldo solidarizohet me viktimat e sulmit në Paris (Foto)

Pas Lionel Messit, dhe Cristiano Ronaldo ka shprehur keqardhje për viktimat e sulmit terroristë në Paris.

Pas sulmeve terroriste në Paris, ku mbetën të vrarë mbi 160 persona, ka edhe reaguar ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, shkruan Gazeta Express.

“Unë nuk mund të jem indiferent në tmerrin e sulmeve të Parisit. Mendimet e mia shkojnë për viktimat dhe familjet e tyre”, ka shkruar portugezi në Facebook./express/