Rovenën e tradhëton fustani (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria Rovena Stefa, kohën e fundit ka sjell bashkëpunimin e saj me këngëtarin nga Shkupi Shpat Kasapin të titulluar “Fati im ishe ti”.

Kjo këngë tashmë është në youtube dhe mund ta dëgjoni të plotë.

Por, në skenën ku këngëtarja ka kënduar në sy bie veshja e saj, njofton Klan Kosova.

Rovena zgjodhi një fustan me ngjyrë të kuqe, për të xhiruar këtë këngë për festat e fundvitit.

Me sa duket ajo ka zgjedhur fustan pak të papërshtatshëm, pasi që në foto shihet pothuajse gjysmë e zhveshur./klan/

zhfh