Shikoni stilin e ri të Nora Istrefit (Foto)

Nora Istrefi, ka publikuar disa fotografi në Instagram përmes të cilave ka dëshmuar që është një stiliste e vërtetë.

E veshur në të zezë ka arritur të tregoj se ka një trup të mrekullueshëm dhe e shndërruar në biondinë është bërë edhe më e bukur, transmeton Indeksonline

Nora poashtu, në njërën nga fotografitë duket shumë e buzëqeshur në ditën e gruas gjë kjo që dëshmon se jeta e saj është e lumtur dhe plot dashuri. /Indeksonline/