Shkatërrohet stadiumi pas ndeshjes vllazërore

Nga pamjet që po qarkullojnë nëpër rrjete sociale, shihen ulëset tejet të dëmtuara e disa prej tyre të thyera, raporaton lajmi.net.

Përndryshe, stadium i Prishtinës sot ka qenë i stërmbushur nga tifoz të shumtë për ta përcjellur ndeshjen mes Kosovës dhe Shqipërisë./lajmi.net.

tribina 1