Silvinjo e pëlqen së tepërmi, ja lojtari i Partizanit që pritet të jetë me Shqipërinë kundër Polonisë

Ditët po afrojnë dhe Shqipëria bëhet gati për të nisur aventurën në kualifikueset e Europianit. Fillimisht kuqezinjtë do të përballen me Poloninë në transfertë.

E teksa jemi në pritje të listës së Kombëtares, Silvinjo na siguroi se do të kemi jo pak rasi. Mes të tjerash, gjasat janë edhe për Andi Hadrojn.

Në bazë të informacioneve tona, Silvinjo e pëlqen shumë futbollistin e Partizanit. Tani mbetet të shihet nëse Hadroj do të grumbullohet menjëherë për ndeshjen me Poloninë, me shanset që janë të mëdha për këtë emër. /Sport Ekspres/