Silvinjo i ka ndryshuar psikologjinë! Vetëm Kumbulla dhe Hysaj të mërzitur, ja si ishte gjendja e lojtarëve pas Polonisë

Silvinjo ka tjetërsuar Shqipërinë dhe psikologjinë e lojtarëve. Kombëtarja ishte fare pranë rezultatit pozitiv me Poloninë në transfertë, por humbën 1-0.

Në fundin e takimit vetëm Kumbulla dhe Hysaj u shfaqën të mërzitur. Sipas Supersport, gjithë pjesa tjetër e lojtarëve ishin të gëzuar dhe optimist për të ardhmen pasi Silvinjo u kishte treguar se bën një ndeshje të shkëlqyer. /Sport Ekspres/