Stresi i futet politikës: Po na drejton një qeveri orgjie (FOTO)

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur për bindjet e tij të djathta, në një status në profilin e tij në “Facebook” shkruan se qeveria e Edi Ramës, është një qeveri orgjie.

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur për bindjet e tij të djathta, në një status në profilin e tij në “Facebook” shkruan se qeveria e Edi Ramës, është një qeveri orgjie.

“Kjo foto shkon për ju që jeni krenarë me rilindasit, sepse në të vërtet njerëzit lindin dhe nuk rilindin hahahahahah…. Ky është kryeministri ynë aktual dhe njëkohësisht bën orgji me kolegët e vet dhe ju ofron poste qeveritare… Dmth na drejton një qeveri orgjie”, – shkruan reperi përkrah fotos që shoqëron këtë postim.