Sulm në Amerikë, raportohet për 20 të vrarë

Në Kaliforni raportohet se ka ndodhur një sulm me armë në një fushë golfi, që ka lënë 20 viktima.

 

Departamenti i zjarrfikësve të San Bernardinos në Twitter ka njoftuar se është përgjigjur në sulmin që la 20 të vdekur dhe se momentalisht është duke qëndruar në vendin e ngjarjes./koha.net/