Top 5 golat në El Clasico (Video)

El Clasico po afron, këta janë pesë golat më të bukur në ballafaqimet mes Real Madridit dhe Barcelonës.

Messi, Ibrahimovic e Sanchez janë në mesin e pesë më të mirëve për Barcelonën, derisa për Realin janë zgjedhur golat e Ronaldos brazilianit dhe Baptistas. /Express/