Tovërlani me Ledrin, Munishi me Albërie Hadërgjonaj i bëjnë ‘diss’ njëri tjetrit! (VIDEO)

Afrim Tovërlani e Ismet Munishi rivalitetin po e mbajnë edhe në rrjete sociale.

Trajneri i Feronikelit ka postuar foto me titull të këngës së Ledri Vula – SRMN, kurse ai i Hajvalisë me këngën e Albërie Hadërgjonaj – Nderi i Kombit.

‘Dissat’ e trajnerëve karizmatik dhe disa statistika të superligës së Kosovës në futboll i tregon kronika e përgatitur nga gazetari Emanuell Syla.