Vajza “sekrete” e Vladimir Putin (Foto)

​Vajza që shikoni në fotografi ndonëse mund të mos jetë shumë e parë për syrin, është bija e liderit të Rusisë Vladimir Putin.

“The Guardian” shkruan se emri i saj është Catherina Vladimirova dhe ka ardhur në jetë nga martesa e Presidentit të Rusisë, me ish- gruan e tij Ludmilla, me të cilën u nda zyrtarisht disa vite më parë.

Vajza e kreut të Kremlinit është mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së medias dhe shumë pak e njohin portretin e saj.