Vëllezërit Xhaka bëhen bashkë në Kosovë, për festën e madhe (Foto)

Para se të nisën për në Francë për Euro 2016, ku vëllezërit Xhaka do të jenë kundërshtarë në fushë në përballjen mes Shqipërisë dhe Zvicrës, të dy këta festat e fundvitit do t’i kalojnë së bashku në Kosovë, në vend e prejardhjes së tyre.

Taulanti dhe Graniti, më 26 të këtij muaji do të jenë mysafirë special në një mbrëmje të organizuar në ‘District Lounge’.

Sëbashku me Taulantin dhe Granitin, do të jetë edhe kushëriri i tyre, Agoni, që paraqitet në radhët e Prishtinës./Indeksonline/