Vetëm me brekë në rrugë (Video)

Një vajzë kishte vendosur që të ecë nëpër rrugët e Hong Kong-ut duke veshur asgjë përveç një bluze me mëngë të shkurtra dhe një çantë ngjyrë ari.

Modelja bionde e cila ishte krejtësisht e zhveshur nga pjesa e poshtme, ishte ngjyrosur në atë mënyrë që të dukej sikur kishte veshur xhinse shumë të hollë, shkruan Dailymail, transmeton lajmi.net.

Pamjet e filmuara shfaqin vajzën e cila shihet duke ecur brenda shërbimeve tregtare, në shkallët lëvizëse, por që askush nuk e arrinte të dallonte ndonjë gjë.

Mbrapa bluzës kishte mbishkrimin “Pantallonat më të mirë janë kur s’ke pantallona”.