Videoja që bëri xhiron e botës/ Puthja romantike e marinsit kanadez me të dashurin e tij

Një marins kanadez dhe i dashuri i tij kanë bërë xhiron e mediave të botës pasi i dhuruan njëri tjetrit një puthje romantike.

Ai e puthi të dashurin pas kthimit nga një mission larg vendit.