Xherdan Shaqiri i kap “lektë” (Video)

Futbollisti Xherdan Shaqiri është një adhurues i muzikës shqip, sidomos rap.

Futbollisti më i paguar shqiptar e ka edhe më parë është i njohur si një fans i reperit 2 Ton.

Kështu ai nuk ka hezituar që ta lëshojë këngën e 2 Tonit dhe Vig Poppas “Kapi lektë”, në makinë, një këngë që u lansua mbrëmë nga dyshja e njohur e reperëve.

Përndryshe, kjo këngë ka pasur një sukses të konsiderueshëm, ku Vig Popa është kthyer në skenë pas disa viteve që i kishte munguar asaj. /Express/

XS#r.a.s.i.e.r.t.#onthewayhome#bawse

A video posted by XS (@shaqirixherdan) on

https://www.youtube.com/watch?v=e6ueafIby-Y