Ylli i Interit pëlqen bukuroshen shqiptare (Foto)

Futbollisti kroat, Marcelo Brozovic, ka filluar ta ndjekë në Instagram prezantuesen dhe këngëtaren nga Shqipëria, Luana Vjollca.

Mesfushori i Interit edhe në të kaluarën ka pëlqyer fotografitë e Luanës dhe pëlqimin për bionden e njohur e ka rikonfirmuar.

luana11

Mirëpo, kësaj radhe, jo vetëm se ia ka bërë like fotografisë së bukuroshes, ai ia ka bërë edhe follow.

Brozovic është i lindur në Zagreb, ndërsa para se të kalonte në Itali, ka luajtur për klubet kroate, si Lokomotiva dhe Dinamo Zagreb. /Telegrafi/