Zyrtare/ Erzeni bën ndryshime në pankinë tre javë para fundit të kampionatit, ndan rrugët me trajnerin

Erzeni ka vendosur të mbyllë sezonin me ndryshime në pankinë. Klubi nga Shijaku ka ndarë rrugët me trajnerin Xhevahir Kapllani. Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi Erzeni përmes faqes zyrtare në “Facebook”.

“KF Erzeni njofton se Xhevahir Kapllani nuk do jetë më trajneri i ekipit. Klubi e falënderon për punën e bërë dhe i uron suksese në karrierë”, ka njoftuae klubi Erzeni./Halit Delibashi-Sport Ekspres/